ye-logo.v1.2

Ракетні обстріли Хмельниччини з початку війни пошкодили школу та дитсадок: який їх стан

Суспільство 4805
Заклади освіти були пошкоджені вибуховими хвилями
Заклади освіти були пошкоджені вибуховими хвилями. Фото: ілюстративне armyinform.com.ua

У них повибивало вікна й пошкоджено покрівлю.

В Україні за час масштабної війни російські окупанти повністю зруйнували 230 закладів освіти. Ще майже дві тисячі зазнали пошкоджень різного масштабу. Зокрема, два такі навчальні заклади розташовані на території Хмельниччини. Про їх стан розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, з початку масштабної війни на Хмельниччині ракетні обстріли завдали збитків дитсадку та школі. Вибухові хвилі повибивали у них вікна й пошкодили покрівлю.

«У дитсадку дуже швидко змогли усунути ушкодження. Наразі продовжено ремонт, щоб відновити його належним чином. А на ремонт школи вже виділено гроші з місцевого бюджету й проходить тендерна процедура», — зазначив Сергій Гамалій.

Він поки що не розголошує інформацію, де розташовані ці навчальні заклади й коли саме вони були пошкоджені ракетними ударами.

До речі, Міністерство освіти та науки створило сайт «Saveschoois», на якому збирає інформацію про пошкоджені навчальні заклади. Загалом від російських бомбардувань й обстрілів постраждали 2 тисячі 211 закладів освіти. З-поміж них 230 зруйновано і 1981 пошкоджено.

Найбільше лиха ворог наробив на території Харківської та Донецької областей. Зокрема, на Харківщині зруйновано 52 заклади освіти й 460 пошкоджено, а на Донеччині — один зруйновано й 522 пошкоджено.

Читайте також: Яким має бути навчання в умовах війни: що думають хмельничани (Відеоопитування)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую