ye-logo.v1.2

Перегони наймолодших: як у Хмельницькому змагалися дітлахи (фото+відео)

Суспільство 1643

Щорічну подію зробили благодійною.

У Хмельницькому провели дитячі перегони на толокарах і самокатах. Змагання для малюків влаштували на стадіоні Поділля. Там вчора, 20 серпня, малеча під звуки оплесків долала двадцятиметрову дистанцію.

Загалом у події взяли участь більше сотні маленьких учасників. Дітлахів розподілили за віковими категоріями. Малюки від двох до чотирьох років змагалися на толокарах, старші – від чотирьох до семи років, ганяли на самокатах. Окремо заїзди проводили для хлопців і дівчат. Ті, хто першими перетинали фінішну лінію, проходили у фінал і змагалися далі за перемогу в своїй категорії.

«Планувалося, що буде більше 180 дітей, але сьогодні зареєструвалося понад сто. Багато з тих, хто реєструвався попередньо, не прийшли. Але вже безпосередньо перед змаганнями додатково з’явилися нові учасники, - говорить директор міського центру по роботі з дітьми та підлітками Олексій Янчук. - Ми проводимо вже багато років в місті такий захід і хмельничанам дуже подобається. Плануємо його запатентувати, щоб це була тільки наша ідея. Цього року немає фінансової можливості, щоб провести його краще. Але дякуємо партнерам, які долучилися, і ми маємо дітям подарунки».

Дитячі перегони у місті провели вп'яте.

Цьогоріч дитячі перегони стали благодійним заходом. Під час події збирали гроші на підтримку ЗСУ, які згодом передали фонду «Волонтери Поділля».

Нагадаємо, торік перегони на толокарах та самокатах проводили на майданчику перед кінотеатром Шевченка. Тоді у змаганнях взяли участь понад дві сотні наймолодших хмельничан.

Як проходили змагання, дивіться у наших фото:

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую