ye-logo.v1.2

У Шепетівці запланували витратити на ремонт доріг майже 40 мільйонів

Суспільство 1032
У Шепетівці рмонтуватимуть три вулиці
У Шепетівці рмонтуватимуть три вулиці. Фото: shepetivka.com.ua

Ремонт доріг планують виконати до кінця року.

Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради оголосило тендери на проведення ремонту доріг на території міста. Загальна очікувана вартість робіт близько 38 мільйонів гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Зокрема, майже 27 мільйонів гривень планують витрати на ремонт дороги по вулиці Героїв Небесної Сотні від будинку №38а до будинку №82.

Під час ремонту дороги планується облаштування дренажної системи. Щодо самого покриття, то має бути основний шар дороги товщиною 18 сантиметрів та верхній шар асфальту не менш ніж 5 сантиметрів.

Крім того, 10 мільйонів 340 тисяч гривень планують виділити на ремонт вулиці Дзявульського від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з вулицею Героїв Небесної Сотні.

Також в планах ремонт дорожнього покриття по вулиці Островського - від перехрестя з вулицею Валі Котика до перехрестя з проспектом Миру вартістю 7,13 мільйона гривень.

Роботи мають бути виконані до кінця року.

Також управління вже провело торги на ремонт тротуару по вулиці Чкалова від перехрестя з вулицею Героїв Небесної Сотні до перехрестя з проспектом Миру вартістю мільйон гривень. Переможцем торгів стало ТОВ “Компанія “Галеон”.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Компанії «Галеон» зареєстроване у Хмельницькому на вулиці Вінницькій. Його кінцевим бенефіціарним власником вказаний Кирилюк Леонід Григорович, а керівником — Швед Олександр Леонідович. Минулого року ТОВ «Компанія «Галеон» вигравала тендер на капітальний ремонт приміщення другого поверху та центрального входу відділення амбулаторного гемодіалізу четвертого корпусу Хмельницької міської лікарні, вартістю в 1 мільйон 457 тисяч 681 гривню.

Рішення щодо виділення коштів на ремонт вищезгаданих доріг було прийняте 5 серпня на засіданні виконкому Шепетівської міськради. Окрім того, виконком затвердив проєктно-кошторисну документацію на поточний середній ремонт вулиці Натана Рибака і ямковий ремонт вулиці Музівської (колишня Гончарова); тротуару по вулицях Судилківській та Українській. Також передбачено проведення грейдерування з щебеневою підсипкою вулиці Радіщева.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую