ye-logo.v1.2

На Озерній у Хмельницькому встановлюють новий світлофорний об’єкт

Суспільство 2281
На Озерній покращують умови та безпеку дорожнього руху
На Озерній покращують умови та безпеку дорожнього руху. Фото: пресслужби міської ради

Усі роботи мають виконати протягом вересня-жовтня.

На перехресті вулиць Бандери та Мирного у Хмельницькому з’явиться новий світлофорний об’єкт. Загалом мають встановити вісім автомобільних світлофорів і шість пішохідних. Також будуть зроблені пішохідні доріжки, підходи, тактильна плитка, освітлення. Як розповів у сюжеті ТРК «Місто» заступник міського голови Василь Новачок, протягом вересня-жовтня роботи мають бути виконані.

«Це ділянка від Лісових Гринівців в напрямку міста. Люди з горба набирають велику швидкість. Доволі часто там бували наїзди на пішоходів. Окрім того, інші водії, які виконують поворот ліворуч чи то з Панаса Мирного, чи то з Бандери, також часто потрапляли у ДТП на такому доволі жвавому перехресті, - говорить Василь Новачок. - Тому ще в попередні роки ми розробили проєкт. Наразі комунальне підприємство «Бред» виконує роботи. Стійки вже встановлені».

Як додають у пресслужбі міської ради, на поточному тижні заплановано прокладення кабелів живлення до світлофорного об’єкта. Також світлофорний об’єкт буде обладнано пристроями звукового супроводу для осіб з вадами зору та системою відеоспостереження.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую