ye-logo.v1.2

На Хмельниччині кілька сотень переселенців знайшли роботу через службу зайнятості

Суспільство 1169
Від початку масштабної війни до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулися майже три тисячі ВПО
Від початку масштабної війни до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулися майже три тисячі ВПО. Фото: ілюстративне pixabay.com

Серед них є підсобні робітники, водії, продавці, медики та вчителі.

Від початку масштабної війни до Хмельницької обласної служби зайнятості за допомогою звернулися майже три тисячі внутрішньо переміщених осіб. Для 345 з них вже вдалося знайти роботу на території нашого краю.

За інформацією обласного центру зайнятості, загалом на Хмельниччині понад дві тисячі вимушених переселенців офіційно отримали статус безробітного. Ще для 345 внутрішньо переміщених осіб була знайдена нова робота. Найбільше серед них: підсобних робітників, водіїв, операторів верстатів, продавців, менеджерів, бухгалтерів, медсестер, листонош, слюсарів, кухарів, лікарів, фармацевтів, охоронців і вчителів.

«Статус безробітного надається за місцем перебування громадянина на обліку як внутрішньо переміщеної особи, що підтверджується відповідною довідкою. У разі відсутності документів, що підтверджують факт звільнення можна написати у центрі зайнятості заяву на ім’я роботодавця про припинення трудових відносин», — зазначили у пресслужбі Хмельницького обласного центру зайнятості.

Телефони для довідок: (096) 045-60-10, (093) 027-05-11, (0382)76-46-42. Також можна отримати онлайн-підтримку за посиланням: t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.

До теми: Хмельницький отримає майже півтора мільйона євро на житло для вимушених переселенців

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую