ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Військовий експерт: путін потрапив у стратегічну пастку

Суспільство 684
Поки існує російська орда, ми будемо з нею воювати, вважає Петро Черник
Поки існує російська орда, ми будемо з нею воювати, вважає Петро Черник. Фото: УФОТО

Також він впевнений, що росія не зможе налагодити справжню воєнну співпрацю з Китаєм.

Російська армія терпить нещадну поразку в Україні, зазначає військовий експерт Петро Черник. «Путін потрапив у стратегічну пастку. Головна стратегічна мета ліквідувати українську державність не досягнута. Вони перейшли у режим воєнних злочинців і вони це усвідомлюють», - говорить експерт і додає, що путін та його поплічники не готові відповідати за свої злочини у Гаазі і будуть робити все можливе, навіть не виключають ядерну війну, щоб такого не сталось.

Висловився експерт і щодо чуток про хвороби та смерть путіна. Він зазначає, це може бути грамотно заувальований спосіб дати сигнал Заходу, що тиран ось-ось помре і з росією можна буде домовлятись і знімати санкції. Однак, це хибна ілюзія, смерть путіна не покращить нашу ситуацію, переконаний Петро Черник.

Вигляд путіна є грою, впевнений військовий експерт Петро Черник. Фото: ТRT

Прокоментував військовий експерт і фото путіна, лукашенка, Ердогана та інших азійських лідерів в Узбекистані. «Російська федерація сходить з світової арени, як великий геополітичний гравець і путіну дають зрозуміти, що в Середній Азії для них карта зіграна. Такий сигнал по факту дав і Китай, який твердо сказав, що з Казахстану росії доведеться забиратися. А Ердоган демонструє блискучі якості дипломата, воєнного стратега і політика».

Також Петро Черник впевнений, що росія не досягне жодної цілі у нарощуванні справжньої воєнної справпраці з Китаєм.

Окрім того, Петро Черник назвав п’ять принципів, коли Україна зможе вільно дихати без росії: «Перший — рф розпадається на 15-20 держав, другий — у них забирають усю ядерну зброю, третій — умовні республіки відсікають від нафто-газових ресурсів Сибіру, четверте — Україна вступає в НАТО, п’яте — новоутворена російська держава проходить «очищення», яке пройшли німці після Другої світової війни. Варто засвоїти історичний урок: поки існує орда, ми будемо з ними воювати».

Також в інтерв’ю ютуб-каналу Ростиславу Калацинському військовий експерт Петро Черник висловив думку щодо співпраці Китаю з США, про дії Ердогана щодо Азербайджану та Вірменії та як це послабить російську федерацію.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую