ye-logo.v1.2

Жінки, що вражають: у Хмельницькому нагородили волонтерок

Суспільство 2430
«Жінки, що вражають» - соціально-патріотичний проєкт, про жінок, які з перших днів війни розпочали свій фронт підтримки та допомоги
«Жінки, що вражають» - соціально-патріотичний проєкт, про жінок, які з перших днів війни розпочали свій фронт підтримки та допомоги. Фото: автора

Хмельничанок, які активно продовжують займатися волонтерством, відзначили статуетками.

Вчора, 21 вересня, у Хмельницькому в приміщенні лялькового театру відзначили жінок, які допомагають наближати перемогу України. Нагороди отримали тридцять хмельничанок різних за віком і сферами діяльності. Пов’язує їх те, що всі вони з перших днів широкомасштабної війни тримають свій фронт у тилу, не покидаючи волонтерську справу. Тепер їхні історії розповіли суспільству в проєкті «Жінки, що вражають».

Героїні поділилися розповідями не лише про силу духу і жагу до перемоги, а й про біль втрати і переживання. Пів року вони щодня підтримують військових, допомагають вимушеним переселенцям. Попри це, багато з них не просто небайдужі волонтерки. Вони також – дружини, матері, доньки військовослужбовців, які захищали і захищають країну від ворогів на передовій.

Учасниць проєкту умовно поділили на три номінації: жінки з родин військовослужбовців, громадські діячки та керівниці волонтерських об’єднань і жінки з політики та бізнесу, які активно волонтерять. Усім вручали народну нагороду – статуетки з зображенням української жінки-берегині.

Жінки, що вражають - Хмельницький

Вручення народних нагород жінкам-волонтеркам пройшло в ляльковому театрі.

«Цим проєктом, по-перше, ми хотіли познайомити цих жінок, щоб вони могли об’єднати спільні зусилля. По-друге: показати, що кожна допомога на сьогодні важлива і кожен може волонтерити не залежно від своїх можливостей. Третя мета – дати можливість цим жінкам хоча б на день змінити картинку, адже вони щоденно працюють вже протягом пів року, - розповіла авторка проєкту, голова громадської організації «Бути жінкою» Тетяна Кріль. - У нас є домогосподині, які розгорнули вдома цілий штаб польової кухні, адвокатеси, жінки з політики, голови волонтерських об’єднань та звичайні хмельничанки, які небайдужі до сьогоднішніх подій».

Жінки, що вражають - Хмельницький

Подію приурочили до Дня міста.

Номінанток організаторам пропонували хмельничани в соцмережах. Як пояснює Тетяна Кріль, цього разу відзначили лише ту частину жінок, з якими встигли познайомитися. Впевнені, що проєкт матиме продовження, і в майбутньому такі ж нагороди отримають інші волонтерки та активістки.

«Тут не відграє роль кількість. Це не проєкт про кращих з найкращих. Це жінки, з якими ми встигли познайомитися. У нас була спільна зустріч-знайомство. Протягом місяця на наших сторінках ми розповідали історії цих жінок, - говорить організаторка ініціативи. - Насправді проєкт має продовження. Після нашої перемоги нам не вистачить ні сцени, ні залу лялькового театру, щоб всіх вмістити».

Читайте також: «Я не Притула, але підтримуватиму армію до перемоги»: як волонтерить ведуча Олена Польова

Жінки, що вражають - Хмельницький

Жінки, що вражають - Хмельницький

Жінки, що вражають - Хмельницький

Жінки, що вражають - Хмельницький

Жінки, що вражають - Хмельницький

Жінки, що вражають - Хмельницький

Жінки, що вражають - Хмельницький

Жінки, що вражають - Хмельницький

 Жінки, що вражають - Хмельницький

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую