ye-logo.v1.2

Виїзд водіїв за кордон: на Хмельниччині створили робочу групу з видачі дозволів

Суспільство 2470
Створення робочої групи має пришвидшити надання водіям дозволів на виїзд за кордон
Створення робочої групи має пришвидшити надання водіям дозволів на виїзд за кордон. Фото: ілюстративне з фейсбуку Держприкордонслужби України

Йдеться про випадки перевезення гуманітарних вантажів.

При Хмельницькій обласній військовій адміністрації запрацює робоча група з надання дозволів на виїзд водіїв за межі країни. Це має пришвидшити розгляд питань, пов’язаних з перевезеннями медичних вантажів і гуманітарної допомоги для захисників України. Про це свідчить розпорядження начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія.

В умовах воєнного стану питання виїзду водіїв за кордон для перевезення медичних вантажів і гуманітарної допомоги для військових регламентують Правила перетинання державного кордону громадянами України. Згідно з ними, відповідні дозволи надають Міністерство інфраструктури або обласні військові адміністрації. Він не може перевищувати шість місяців.

Власне для оперативного розгляду подібних питань Сергій Гамалій утворив при Хмельницькій ОВА відповідну робочу групу. А також — затвердив її склад та положення, за яким вона працюватиме.

Ця робоча група опрацьовуватиме листи відповідних органів, підприємств, установ, організацій, закладів за наявності ксерокопій таких документів:

  • закордонного паспорта;
  • посвідчення водія на осіб, зазначених у зверненнях;
  • паспорта громадянина України (усіх заповнених сторінок);
  • військового квитка або документа, який містить дані про військовооблікову спеціальність особи;
  • статуту громадської організації (у випадку розгляду звернення від громадської організації);
  • інформації про відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Як правило її члени проводитимуть засідання двічі на тиждень — у вівторок і четвер. Однак не пізніше як через три робочі дні з часу надходження документів з цих питань. Члени робочої групи можуть проводити свої засідання дистанційно у режимі відеозв’язку, але з відповідною фіксацією їх присутності у протоколі.

Читайте також: Чому у Шепетівці досі не знесли пам’ятник Миколі Островському

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую