ye-logo.v1.2

Хмельницький передав гуманітарну допомогу Миколаєву

Суспільство 1218
Серед гуманітарної допомоги — сто OSB-плит
Серед гуманітарної допомоги — сто OSB-плит. Фото: ілюстративне istockphoto

Йдеться про будівельні матеріали.

Хмельницький продовжує допомагати містам, які нині найбільше страждають від обстрілів російських окупантів. Цього разу будівельні матеріали спрямували Миколаєву. Зокрема, йому передадуть OSB-плити, тобто плити з дерев’яної стружки. За це днями проголосували члени виконкому Хмельницької міськради.

Згідно з прийнятим ними рішенням, хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» спрямує Миколаєву сто OSB-плит. Загальна вартість цих будівельних матеріалів — 57 тисяч гривень.

«Миколаїв обстрілюють кожного дня, — пояснює Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. — Місто перебуває у дуже складній ситуації та потребує нашої допомоги. Тому цього разу передаємо OSB-плити, плівку та інші необхідні будівельні матеріали».

Він додав, що гуманітарну допомогу передали не лише іншим містам, а й Хмельницькій міській дитячій лікарні. Йдеться про дитяче харчування. Також через один з благодійних фондів різноманітну гуманітарку Хмельницький передав для місцевих захисників, які нині перебувають на передовій.

Читайте також: Коронавірус у Хмельницькому: чи планують в місті посилювати карантинні обмеження

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую