ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відкрили регіональний Центр для пошуку зниклих безвісти

Суспільство 859
Для пошуку зниклих можна звернутися до координатора в Хмельницькому
Для пошуку зниклих можна звернутися до координатора в Хмельницькому. Фото: www.shutterstock.com

Відтепер повідомити про рідних, які не виходять на зв’язок у зоні бойових дій, на окупованих територіях, а також отримати інформацію про них можна і в хмельницького координатора.

Нещодавно в Хмельницькому відкрили Центр Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти. Координаторкою в нашій області є Наталія Дзекар. Зв’язатися з нею можна за номером телефону (067) 380-50-65. Або повідомити про зниклого родича особисто за адресою: місто Хмельницький, вулиця Свободи, 70, кабінет 108. Координаторка працює з 9.00 до 18.00 щодня без вихідних.

За словами Наталії Дзекар, у кожному випадку інформацію збирають індивідуально. За два тижні, відколи функціонує Центр в Хмельницькому, звернулося чимало осіб з різних районів області.

«Лише вчора нам вдалося розшукати в полоні чоловіка, мати якого звернулася до нас днями, – каже пані Наталія. – Вже поїхали повідомляти новину родині».

За словами місцевої координаторки, на її номер телефону також дзвонять рідні, які хочуть дізнатися новини про своїх близьких, коли визволять з полону, чи вдалося розшукати тощо. Хмельницький Центр працює у тісній взаємодії з військовими, Службою безпеки України, поліцейськими та іншими правоохоронними органами.

До речі, мережа регіональних представництв Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти крім Хмельниччини, розпочали роботу на Вінниччині, Сумщині, Одещині та Миколаївщині. Ще раніше їх відкрили у Запорізькій, Київській, Дніпропетровській, Львівській та Рівненській областях. Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції.

«Пошук зниклих безвісти ведемо постійно, працюємо в режимі 24/7. Регіональні координатори щоденно приймають велику кількість громадян, рідні яких не виходять на зв’язок. Працюючи безпосередньо на місцях, наші Центри не лише допомагають у прийомі заявок від родичів, а й дізнаються більше деталей про зниклих. У пошуку буває важлива кожна з них», – зазначив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти Олег Котенко.

Крім того, повідомляється, що зв’язатися з регіональними координаторами можна, зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 339 247.

У вихідні дні повідомлення можна надсилати у Viber та Telegram за номером (095) 896-04-21.

Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому з питань осіб, що зникли безвісти (099) 792- 01-26.

Читайте також: У Хмельницькому судитимуть ювеліра, який любить «рускій мір»


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую