ye-logo.v1.2

У Хмельницькому та районі можливі «віялові» відключення електропостачання

Суспільство 2996
Енергетики змушені будуть здійснювати віялові відключення споживачів по Хмельницькому району та обласному центру
Енергетики змушені будуть здійснювати віялові відключення споживачів по Хмельницькому району та обласному центру. Фото: pixabay.com

Очікується, що електропостачання вимикатимуть почергово на 2 години.

У Хмельницькому районі та частині міста Хмельницького можливі «віялові» відключення електропостачання. Про це повідомив начальник Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій. Така ситуація пов’язана з тим, що вчора, 10 жовтня, через влучання ракет було пошкоджено електропідстанцію.

«Станом на 8-у годину ранку 11 жовтня електропостачання відновлено на 100 відсотків, однак задля забезпечення стабільної роботи енергосистеми та недопущення аварійних відключень об’єктів критичної інфраструктури енергетики змушені будуть здійснювати віялові відключення споживачів по Хмельницькому району та обласному центру (мікрорайони: Дальні Гречани та Південно-Західний)», - повідомляє Сергій Гамалій.

За його словами очікується, що електропостачання вимикатимуть на 2 години для 15 відсотків споживачів відповідно до графіку.

Наразі графіку, за яким вимикатимуть світло, поки не оприлюднили.

Також додамо, що сьогодні, 11 жовтня, через складнощі з електроенергією тролейбуси у Хмельницькому поки не курсуватимуть. Їх маршрути підкріпили автобусами та маршрутками.

Нагадаємо, учора, 10 жовтня, російські війська випустили шість ракет по території Хмельницької області. Три ракети були збиті силами Протиповітряної оборони над Волочиською, Староушицькою та Полонською громадами. Ще три ракети влучили в об'єкт критичної інфраструктури Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую