ye-logo.v1.2

Через ремонт дороги у Летичеві частково обмежено рух: як об’їхати цю ділянку

Суспільство 1886
Через часткове перекриття ділянки дороги можливе утворення заторів
Через часткове перекриття ділянки дороги можливе утворення заторів. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Задля безпеки водіїв закликають не фотографувати місця проведення робіт і скупчення автомобілів.

У Летичеві триває ремонт дороги Стрий-Ізварине. Тож там буде частково обмежено рух транспорту. Про це вчора, 10 жовтня, повідомили у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

За її інформацією, на ділянці автодороги Стрий-Ізварине, км 314+000 – км 319+000, що у Летичеві триває влаштуванням верхнього шару покриття. Через це почергово по обох смугах здійснюватиметься часткове перекриття руху. На ділянці проведення ремонтних робіт встановлено реверсивний режим руху транспортних засобів зі світлофорним і ручним регулюванням. Можливе утворення заторів.

Проте цю ділянку дороги можна об’їхати іншим маршрутом. Зокрема, через Головчинці, Марків, Горбасів і вулицю Кармелюка у Летичеві.

Цю ділянку можна об’їхати за маршрутом: через Головчинці, Марків, Горбасів, вулиця Кармелюка, що у Летичеві. Мапа: з фейсбуку Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

Цю ділянку можна об’їхати за маршрутом: через Головчинці, Марків, Горбасів, вулиця Кармелюка, що у Летичеві. Мапа: з фейсбуку Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

«З міркувань безпеки не фотографуйте, не знімайте на відео та не поширюйте у соціальних мережах місця концентрації техніки, робітників і цивільного транспорту. Такі дії можуть загрожувати життю людей, які перебувають у тій місцевості», — наголосили у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Також водіїв закликають уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт. Особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки.

Читайте також: У Хмельницькому та районі можливі «віялові» відключення електропостачання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую