ye-logo.v1.2

Полковнику з Дунаївців, якого звільнили з полону, присвоїли звання Герой України

Суспільство 4500
Військовому вручать орден «Золота Зірка»
Військовому вручать орден «Золота Зірка». Фото: з фейсбука

Прикордонник Валерій Падитель обороняв «Азовсталь».

Полковник Валерій Падитель – командир Донецького прикордонного загону. Як повідомляють у Державній прикордонній службі України, 24 лютого його підрозділ вступив у битву за Україну. Разом зі своїми побратимами він пройшов важкі бої за Маріуполь. Далі – пекло російського полону.

«21 вересня Валерій Борисович повернувся на рідну землю. Після реабілітації він готовий повернутися в стрій, щоб знову захищати Батьківщину від російської нечисті», - зазначають у Державній прикордонній службі.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України полковнику Падителю Валерію Борисовичу присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

Валерій Падитель народився 1978 року в місті Дунаївці. Український військовослужбовець, полковник Державної прикордонної служби України, учасник російсько-української війни. Лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня (2022).

Нагадаємо, 21 вересня Україні вдалося вирвати з ворожого полону 215 своїх захисників і захисниць. Зокрема, 200 воїнів обміняли на кума путіна Віктора Медведчука, якого підозрюють у державній зраді. Ще п’ятьох командирів «Азову» та десять громадян інших країн, які стали на захист України, виміняли на 55 росіян. Серед звільнених з полону Героїв було дев’ять жителів Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую