ye-logo.v1.2

Економія газу, або Коли у Хмельницькому стартує опалювальний сезон

Суспільство 7075
Місто намагається зекономити газ, щоб в умовах війни якнайкраще пережити зиму
Місто намагається зекономити газ, щоб в умовах війни якнайкраще пережити зиму. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Опалення подають лише лікарням і дитсадкам, але поки що в режимі гарячої води.

В середині жовтня у Хмельницькому традиційно розпочинається опалювальний сезон. Наприклад, торік централізоване теплопостачання увімкнули 12 жовтня. Щоправда, через потепління його на деякий час доводилося зупиняти. Однак нині 20 жовтня, але поки що повноцінний опалювальний сезон починати не планують через необхідність економити газ. Як пояснив сайту «Є» заступник міського голови Василь Новачок, остаточне рішення залежатиме від температурних показників.

За його словами, опалювальний сезон почнеться, коли впродовж трьох днів поспіль середньодобова температура не перевищуватиме восьми градусів. Нині ж прохолодно, але ситуація не критична. Крім того, днями очікується потепління. Відтак задля економії газу централізоване опалення в місті поки не вмикатимуть.

«Ми намагаємося економити для держави газ, щоб в умовах війни якнайкраще пройти опалювальний період саме взимку. Готуємося до найгіршого сценарію й тому працювати на випередження погоді ми не плануємо», — зазначив Василь Новачок.

Він додав, що фактично опалювальний сезон вже розпочався лише для соціальної сфери, але частково. Котли, які відповідають за централізоване теплопостачання, ще не запущені. Працюють тільки ті, які подають гарячу воду. Саме її за потреби можуть відбирати лікарні та дитсадки для опалення.

До теми: Економія електроенергії: у Хмельницькому зменшать випуск тролейбусів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую