ye-logo.v1.2

З Хмельницького у Чоп курсує ще один потяг (Розклад руху)

Суспільство 2019
Наразі через Хмельницький до Чопа курсує два рейси
Наразі через Хмельницький до Чопа курсує два рейси. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Таким чином Укрзалізниця покращує міжнародне залізничне сполучення.

Укрзалізниця збільшила кількість потягів, якими можна доїхати до Чопа Закарпатської області. Для цього було дещо змінено їхні маршрути. Як наслідок, відтепер через Хмельницький туди курсує не лише потяг №59/60 Київ-Чоп, а й 81/82 Київ-Ужгород. Останній також зупиняється у Деражні та Волочиську. Це необхідно для покращення міжнародного залізничного сполучення.

«Під час складання нового графіка маршрутів ми прорахували створення нового міжнародного залізничного хабу. Це дозволить мешканцям Харкова, Сум, Києва, Дніпра, Запоріжжя, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Львова та Ковеля зручно діставатись Чопа, де можна буде пересісти на рейси до Захоні (Угорщина), Будапешта (Угорщина), Чієрни-над-Тісоу (Словаччина)», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Також додали, що з 11 грудня курсуватимуть поїзд Відень-Чоп, Кошице-Чоп. У співпраці з чеськими перевізниками планується призначення рейсу Прага-Чоп.

Якими потягами з Хмельницького доїхати до Чопа

Відтепер до Чопа можна доїхати на потязі 81/82 Київ-Ужгород, який дорогою зупиняється у Деражні, Хмельницькому та Волочиську.

Отож, з Києва цей потяг вирушає о 18:29. У Деражні він зупиняється на дві хвилини о 23:06, у Хмельницькому — на 15 хвилин о 23:42, а у Волочиську — на дві хвилини о 01:02. Далі цим потягом можна доїхати, наприклад, у Тернопіль, Львів, Славське, Сваляву, Мукачево. У Чоп він прибуває о 10:18 ранку, а в Ужгород — о 11:07.

У зворотному напрямку цей потяг відправляється з Ужгорода о 16:00, а з Чопа — о 16:24. У Волочиську він зупиняється на дві хвилини о 01:48 ночі, у Хмельницькому — на п’ять хвилин о 02:41, а у Деражні — на дві хвилини о 03:14. У Київ цей рейс прибуває о 08:23 ранку.

Крім того, через Хмельницький надалі курсує потяг №59/60 Київ-Чоп.

З Києва цей потяг вирушає о 19:11. У Хмельницькому він зупиняється на 15 хвилин о 00:58 ночі. Далі ним можна доїхати, наприклад, у Тернопіль, Львів, Ужгород… У Чопі він зупиняється о 12:36.

А у зворотному напрямку цей потяг вирушає з Чопа о 13:52. У Хмельницькому він зупиняється на 15 хвилин о 01:53 ночі. У Київ рейс прибуває о 07:44 ранку.

До теми: В Карпати з Хмельницького: Укрзалізниця продовжила до Трускавця маршрути двох потягів (Розклад)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую