ye-logo.v1.2

Як відмовитися від радіоточки?

Суспільство 15280

Останнім часом почастішали випадки, коли люди хочуть відмовитися від радіоточки, адже оплата за неї постійно зростає. Раніше радіо коштувало 50 копійок, нині ж оплата складає шість гривень. Ніби дрібничка, проте...

Один мій знайомий казав, що вже давно хоче відключити радіо, щоб не платити за те, чим він не користується, проте все ніяк руки не доходять це зробити. “Навіщо мені проводове радіо, якщо я слухаю ФМ?! Чому я маю платити за послуги, які мені не потрібні, і якими я не користуюся? До того ж, у мене й самого радіо немає”, - каже Олександр.
Отож ми вирішили дізнатися, що потрібно для того, аби відмовитися від проводового радіо, і завітали до “Укртелекому”.
Працівники від нашого запитання були не в захваті (мабуть, ми не перші, хто з цим звертається), але пояснили, що для того, аби відмовитися від радіо, потрібно лишень написати відповідну заяву про це. І все.
Та не все так просто, як здається на перший погляд. Заяву про відмову, як з’ясувалося пізніше, може написати лише той, хто прописаний за вказаною адресою. Тобто варто мати при собі паспорт. Якщо ж ви живете у квартирі, яка належить вашій бабусі (як у випадку з моїм знайомим Олександром), або ж не прописані за адресою, за якою відмовляються від радіоточки, то ви не зможете написати таку заяву. І це не обговорюється.
Є ще один цікавий факт. Якщо у вас прийняли заяву, то з моменту її подачі, як пояснюють в “Укртелекомі”, вам перестають нараховувати оплату за радіоточку.
“А коли прийде монтер, щоб відрізати провід?”, - запитую, аби бути вдома на момент приходу. “А це вже не ваша проблема. Монтер може прийти й через рік! А платити ви не будете одразу з дня подачі заяви”, - чую у відповідь.
Виходить, цілий рік можна буде слухати проводове радіо безкоштовно. Оце дива!
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую