ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відключення електрики на Хмельниччині: до вихідних цілодобово триватимуть погодинні вимкнення

Суспільство 9504
Нинішні графіки попередньо діятимуть до вихідних, але не виключені зміни
Нинішні графіки попередньо діятимуть до вихідних, але не виключені зміни. Фото: ілюстративне pixabay.com

Крім погодинних відключень, за потреби можуть ставатися й аварійні.

Сьогодні, 23 листопада, у Хмельницькій області тривають погодинні вимкнення електропостачання. Енергетики планують продовжити до вихідних дію чинних графіків. Тобто світло вимикатимуть цілодобово. А у пікові години — по двох чергах. Про це повідомили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Оновлено о 17:20 23 листопада. Через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок нового ракетного обстрілу на Хмельниччині скасовані графіки погодинних відключень світла. Найближчу добу проходитимуть аварійні відключення.

За її інформацією, попередньо енергетики очікують, що до вихідних погодинні відключення відбуватимуться цілодобово. З 7-ї ранку до 23-ї години світло вимикатимуть одночасно за двома чергами. Отож, наразі діє такий графік погодинних відключень:

  • І черга — з 00:00 до 03:00 ночі;
  • ІІ черга — з 03:00 ночі до 07:00 ранку;
  • ІІІ та І черги — з 07:00 ранку до 11:00 ранку;
  • ІV та ІІ черги — з 11:00 ранку до 15:00;
  • ІІІ та І черги — з 15:00 до 19:00;
  • ІV та ІІ черги — з 19:00 до 23:00;
  • І черга — з 23:00 до 24:00.

Щоб дізнатися, коли приблизно у вас зникне світло, потрібно перейти на ваш РЕМ і подивитися, у якій з черг розташована ваша вулиця. А дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії можна у розділі «Відключення за адресами».

Однак у разі зміни ситуації можуть траплятися аварійні відключення. Крім того, в АТ «Хмельницькобленерго» не виключають можливості зміни нинішнього графіка погодинних відключень.

Цей графік погодинних відключень електроенергії попередньо діятиме до вихідних. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Цей графік погодинних відключень електроенергії попередньо діятиме до вихідних. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

«Наразі ж, шановні споживачі, важливо раціонально використовувати електричну енергію, не вмикати одночасно декілька енергоємних приладів. За можливості, краще перенести використання енергоємних приладів, наприклад, пральних машин, електричних духовок на нічний час», — зазначили в енергетичній компанії.

Її представники нагадують, що живлення Хмельниччини здійснюється за резервними тимчасовими схемами електромереж. Вони не в змозі забезпечити розподіл електричної енергії в потрібному обсязі, але дають хоч якусь можливість заживити споживачів.

До теми: У Славуті та Нетішині досі критична ситуація з електропостачанням: пояснення енергетиків і місцевої влади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую