ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Незаконна рубка лісу в Хмельницькому районі: агрофірма має заплатити за завдані збитки

Суспільство 1031
Незаконну рубку виявили на території Розсошанської громади
Незаконну рубку виявили на території Розсошанської громади. Фото: ілюстративне pixabay.com

Завдані державі збитки оцінили у майже 550 тисяч гривень.

На території Розсошанської громади Хмельницького району правоохоронці виявили незаконну рубку лісових насаджень. Хто конкретно різав дерева, слідству не вдалося встановити. Тому сплатити за завдані збитки доведеться агрофірмі, яка мала б відповідати за збереження лісу.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, Держекоінспекція не вчинила жодних дій щодо стягнення завданих довкіллю збитків. Тому для захисту інтересів держави до суду звернулася прокуратура.

«Під час перевірки не було встановлено конкретну особу, яка займалася незаконною рубкою дерев. Тому завдану шкоду зобов’язана сплатити агрофірма як підприємство, що є постійним лісокористувачем і має забезпечувати збереження лісових насаджень», — зазначили у пресслужбі прокуратури.

Нещодавно Господарський суд Хмельницької області задовольнив позов прокурорів. Орган правосуддя вирішив стягнути з агрофірми майже 550 тисяч гривень на користь місцевого та державного бюджетів.

Читайте також: Приватне підприємство підозрюють у забрудненні річок Случ та Хомора

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую