ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відключення електрики на Хмельниччині 28 листопада: Хмельницькобленерго оновило графік

Суспільство 35286
Енергетична система України досі не оговталася від ворожих обстрілів
Енергетична система України досі не оговталася від ворожих обстрілів. Фото: ілюстративне pixabay.com

Світло відключатимуть одночасно за двома чергами.

Сьогодні, 28 листопада, на Хмельниччині продовжує діяти графік погодинних відключень електроенергії. Цього разу Укренерго знизило величину потужностей, передбачених для нашої області. Тому від світла вимикатимуть одразу по дві черги. Їх порядок оновили. Про це повідомили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

За її інформацією, після ворожих ракетних обстрілів генерація електроенергії в країні все ще не вийшла на необхідний рівень. Тому Укренерго продовжує балансувати систему. Доведена величина потужності для області на 28 листопада зменшилася.

Відповідно на Хмельниччині цілодобово діє графік погодинних відключень. З 7-ї ранку й попередньо до 23-ї години відключення еклектики відбуватимуться за двома чергами одночасно. Світло вимикатимуть за таким графіком:

  • ІІ черга — з 00:00 до 03:00 ночі;
  • ІІІ черга — з 03:00 ночі до 07:00 ранку;
  • ІІ та ІV черги — з 07:00 ранку до 11:00 ранку;
  • І та ІІІ черги — з 11:00 ранку до 15:00;
  • ІІ та ІV черги — з 15:00 до 19:00;
  • І та ІІІ черги — з 19:00 до 23:00;
  • ІІ черга — з 23:00 до 24:00.

Щоб дізнатися, коли приблизно у вас зникне світло, потрібно перейти на ваш РЕМ і подивитися, у якій з черг розташована ваша вулиця. А дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії можна у розділі «Відключення за адресами».

Оновлений графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Оновлений графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

У разі збільшення потужностей або запровадження додаткових обмежень, в АТ «Хмельницькобленерго» обіцяють додатково повідомити.

«Наголошуємо, що пріоритетним є живлення критичної інфраструктури. Решта потужності, що доводиться НЕК «Укренерго», розподіляється між споживачами. На півночі області енергетики ще досі усувають наслідки негоди, здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на мережах 0,4 кВ», — додали в енергетичній компанії.

Читайте також: Погода на завтра – 28 листопада на Хмельниччині туман і ожеледь

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую