ye-logo.v1.2

Зеленський призначив премію співробітниці природного парку «Мале Полісся», що у Шепетівському районі

Суспільство 1299
Президентську премію присуджують молодим науковцям, які не досягли 35 років
Президентську премію присуджують молодим науковцям, які не досягли 35 років. Фото: ілюстративне Офісу президента

Загалом президентську премію конкурсна комісія присудила понад 30 науковим роботам.

Володимир Зеленський призначив президентські премії для низки молодих науковців. Серед них є співробітниця Національного природного парку «Мале Полісся», який діє на території Шепетівського району. Про це свідчить указ очільника держави від 30 листопада.

Згідно з ним, президентську премію цьогоріч присуджено 32 науковим роботам з різних галузей. Таким чином її отримає провідна наукова співробітниця Національного природного парку «Мале Полісся» Цибуля Марина Миколаївна. Її відзначили як одну з авторок роботи «Формування стійких урбоекосистем з автохтонних та алохтонних деревних рослин».

Також до її написання долучилися Порохнява Ольга Леонідівна з Національного дендрологічного парку «Софіївка» й Тарабун Марина Олександрівна з Державного дендрологічного парку «Тростянець».

Таку президентську премію присуджують молодим науковцям, які не досягли 35 років, за їхні роботи. Їх обирають на конкурсі представники Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки. Лауреати премії також отримують почесний нагрудний знак, у центрі якого вміщено синій медальйон зі срібного погруддя богині Афіни Паллади.

Довідково. Національний природний парк «Мале Полісся» створено 2 серпня 2013 року на території колишніх Ізяславського та Славутського району, які нині є частиною Шепетівського району. Його площа становить 8762,7 гектара земель державної власності. А його мета — збереження природних комплексів та історико-культурних об’єктів східної частини Малого Полісся.

Читайте також: Євробачення-2023: презентували пісню, з якою виступить на Нацвідборі хмельничанка Марина Круть

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую