ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Графік відключень електроенергії 7 грудня на Хмельниччині

Суспільство 15943
Застосовуватимуть основні та додаткові черги
Застосовуватимуть основні та додаткові черги. Фото: ілюстративне з архіву

Світла може не бути по шість годин поспіль.

Сьогодні, 7 грудня, на Хмельниччині відключатимуть основні та додаткові черги. Але, за можливості, енергетики заживлюватимуть додаткові черги раніше або не будуть їх знеструмлювати. Про це повідомляють у пресслужбі «Хмельницькобленерго».

«Наголошуємо, що споживачам потрібно бути готовими до відсутності електричної енергії протягом 6 годин поспіль. Якщо ж електрична енергія з’явиться раніше, це означатиме, що рівень споживання електричної енергії в області нижчий за доведену величину навантаження і енергетики заживили додаткову чергу раніше»,- йдеться у повідомленні.

Загальний Порядок застосування черг і Графік погодинних відключень не змінюється.

Детальніша інформація про порядок застосування черг і відключення за адресами у розділі «Відключення».

Якщо Ви виявили, що потрапляєте під відключення, але в Графіку погодинних відключень не знаходите своєї адреси або маєте сумнів у наявності об’єктів критичної інфраструктури біля сусіднього будинку, який не вимикається – просто заповніть форму зворотного зв’язку. Ваше звернення автоматично потрапить в систему реєстрації звернень та буде розглянуте фахівцями. Відповідь Ви отримаєте на поштову скриньку, вказану у формі зворотного зв’язку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую