ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відбулося спецпогашення новорічної поштової марки

Суспільство 1863
Частина офіційних заходів у Хмельницькому пройшла під час відімкнення електрики
Частина офіційних заходів у Хмельницькому пройшла під час відімкнення електрики. Фото: автора

Святковий випуск присвятили українцям, яких розлучила війна, з вірою, що 2023 рік принесе диво під назвою «Перемога».

У День святого Миколая «Укрпошта» випустила новорічну поштову марку, ескіз якої обирали всією країною. Авторкою зображення стала 11-класниця з Миколаєва Валерія Михайлова. Саме її ілюстрація під назвою «Роз’єднані війною» набрала найбільшу кількість балів у результаті всеукраїнського голосування.

У Хмельницькому процедуру спецпогашення нової поштової марки за участі представників влади і «Укрпошти» провели сьогодні в одному з торгово-розважальних центрів. Запросили до її участі кілька десятків дітей пільгових категорій, яким після офіційних заходів вручили подарунки та запросили до кінотеатру на перегляд мультфільму.

На малюнку поштової марки зображено дівчину та військового, які через війну змушені у новорічні свята бути нарізно. Як розповів директор Хмельницької філії акціонерного товариства «Укрпошта» Микола Громов, переможну ілюстрацію частково доопрацювали. До фінального ескізу додали декілька символічних елементів: поле бою, вкрите снігом та запалені свічки на вікні.

Марку доповнили художньою карткою та конвертом.

«Новорічна марка вийшла тиражем у 120 тисяч аркушів, номінал з літерою «U». Також у наборі є художня картка «З Різдвом» та конверт «Переможного Нового Року!» - зазначає Микола Громов.

Придбати марку у фізичних відділеннях «Укрпошти» можна відсьогодні, 19 грудня.

Нагадаємо, 6 грудня у Хмельницькому відбулося спецпогашення поштової марки «Зброя перемоги», яку приурочили Дню ЗСУ. На марках зобразили зразки військового озброєння, яке використовують українські захисники проти російських окупантів. Зокрема, це «Вільха», «Нептун», «Стугна-М», «Байрактар ТБ2», «FGM-148 Джавелін», «M142 Хаймарс».

Спецпогашення відбулося за участі представників влади, «Укрпошти» та дітей.

Придбати марку у фізичних відділеннях «Укрпошти» можна від 19 грудня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую