ye-logo.v1.2

Суд покарав хмельничанина, який у бомбосховищі облаяв та підняв руку на сина

Суспільство 4135
Чоловік заплатить штраф за образи на адресу сина
Чоловік заплатить штраф за образи на адресу сина. Фото: kmm.km.court.gov.ua

Чоловік має сплатити 850 гривень штрафу.

Суд оштрафував на 850 гривень мешканця Хмельницького, який порушив обов'язки батька щодо виховання та розвитку дитини. Про це стало відомо з постанови Хмельницького міськрайонного суду.

Так, у статті 150 Сімейного кодексу України вказано, що батьки зобов'язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім'ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини.

Зокрема, батьки зобов'язані поважати дитину. Також забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини. Ще забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.

Але обвинувачений, перебуваючи в бомбосховищі одного з навчальних закладів міста, звертався на адресу свого сина нецензурною лайкою, штовхав його. Саме за це на нього й склали протокол. Суд погодив покарання у вигляді штрафу в сумі 850 гривень.

Раніше сайт “Є” писав, що в більшості справ щодо домашнього насильства суди обирають покарання у вигляді штрафу в 170 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую