ye-logo.v1.2

У новорічну ніч на Хмельниччині діятиме комендантська година: що загрожує її порушникам

Суспільство 4558
Поліція посилено патрулюватиме вулиці
Поліція посилено патрулюватиме вулиці. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

У цей час на вулиці можна з’являтися лише за наявності дозволу військової адміністрації.

По всій Україні попри відзначення Нового року в ніч з 31 грудня на 1 січня діятиме комендантська година. На Хмельниччині вона як і раніше триватиме з 00:00 години до 5-ї ранку. Більшість законослухняних громадян правоохоронці лише попереджатимуть і відпускатимуть додому. Однак декого можуть доправити у відділок поліції.

За інформацією сектора комунікації поліції Хмельницької області, пересуватися вулицею під час комендантської години дозволено лише людям, які мають відповідні дозволи військової адміністрації. Для забезпечення порядку та безпеки громадян у цей час поліція посилено патрулюватиме вулиці населених пунктів краю.

Як пояснив інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» голова Нацполіції Ігор Клименко, порушника комендантської години зупинятимуть патрулі для перевірки його особи. Тому важливо мати з собою завжди документи, наприклад паспорт. Якщо це законослухняний громадянин, у нього перевірять документи, попередять і відпустять додому.

Якщо у людини не буде документів або в поліції будуть обґрунтовані сумніви щодо її намірів, то ця людина ризикує провести новорічну ніч у відділку поліції.

Нагадаємо, що у Хмельницькій області заборонено використовувати феєрверки, петарди чи будь-які інші піротехнічні вироби. Порушнику загрожує від 595 до 1 тисячі 700 гривень штрафу з конфіскацією усіх піротехнічних виробів.

Читайте також: Відключення електрики на Хмельниччині 31 грудня та 1 січня — не заплановане

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую