ye-logo.v1.2

Аномально тепла погода: на Хмельниччині зафіксували нові температурні рекорди

Суспільство 3241
У Новій Ушиці температура повітря становила +15 градусів
У Новій Ушиці температура повітря становила +15 градусів. Фото: ілюстративне з фейсбуку Mykola Yaroshevski

Найвища температура повітря спостерігалася у Новій Ушиці.

У перший день року в Україні синоптики зафіксували одразу 64 температурні рекорди. Максимальних як для січня позначок температура сягнула й на Хмельниччині. Наприклад, у Хмельницькому метеостанція показувала +13 градусів, а у Новій Ушиці +15.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, на багатьох метеостанціях 1 січня температуру повітря зафіксували в межах від +10 до +20 градусів. Такі показники є рекордними загалом для січня за всю історію метеорологічних спостережень.

«Причиною такої погоди став винос теплої повітряної маси з Африканського континенту, поле високого тиску над більшою частиною Європи і відповідно сонячна погода», — зазначили представники гідрометеорологічного центру.

Зокрема, на Хмельниччині було зафіксовано п’ять температурних рекордів. Найтепліше було у Новій Ушиці. Там на метеостанції зафіксували +15 градусів. У Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Ямполі термометри показували по +13 градусів. Також максимальних як для цієї пори позначок сягнула температура у Шепетівці, тобто +12 градусів.

На усіх п’яти метеостанціях Хмельницької області були зафіксовані температурні рекорди. Інфографіка: з фейсбуку Українського гідрометеорологічного центру

На усіх п’яти метеостанціях Хмельницької області були зафіксовані температурні рекорди. Інфографіка: з фейсбуку Українського гідрометеорологічного центру

Нагадаємо, торік 1 січня на Хмельниччині теж фіксувався температурний рекорд, але менший, ніж нині. Тоді у Кам’янці-Подільському температура повітря становила +12 градусів, у Новій Ушиці — +11 градусів, а у Хмельницькому — + 9 градусів.

Читайте також: Холодову травму можна отримати і за плюсової температури: як вберегтися

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую