ye-logo.v1.2

Коли і як зараховуватимуть у школи і садочки Хмельницького

Суспільство 4993
Для зарахування необхідна також медична довідка, але батьки її можуть принести по завершенню вступної кампанії
Для зарахування необхідна також медична довідка, але батьки її можуть принести по завершенню вступної кампанії. Фото: з архіву

У департаменті освіти оголосили терміни подачі документів.

Цьогоріч процедура зарахування у перші класи в школах Хмельницького не змінюється. Зараховуватимуть дітей традиційно – відповідно до території обслуговування. Як розповіли сайту «Є» у міському департаменті освіти та науки, попередньо встановлено, що прийом документів у загальноосвітніх закладах цього року триватиме протягом місяця.

«Якщо будуть якісь непередбачувані ситуації, як це було минулого року, то будемо відтерміновувати прийом заяв. Поки що це заплановано з 1 по 31 травня. До заяви на зарахування потрібно додати копію свідоцтва про народження дитини та підтверджуючий документ про реєстрацію місця проживання на території, яка закріплена за закладом. Керівництво закладу розглядає заяви і першого червня здійснює етап зарахування», - розповідає виконувачка обов’язків директорки міського управління освіти та науки Ольга Кшановська.

Ті, хто мешкає не за офіційним місцем реєстрації проживання, повинні принести до навчального закладу будь-який документ, який підтверджує їхнє місце проживання у місті. Це може бути довідка ОСББ, договір про оренду, акт від сусідів, які засвідчують, що вони проживають на тій, чи іншій території.

«Батьки чи опікуни особисто приносять документи на зарахування в паперовому варіанті. Якщо є якісь загрози, безпекова ситуація, то ми дозволяли минулого року і в цьому році варіант попередньої рестрації в електронному форматі. Але потім все рівно адміністрація буде телефонувати до батьків про те, щоб вони принесли необхідні документи», - додають в департаменті.

Зарахування у дитсадки громади теж розпочнеться у травні. Відбуватиметься це згідно з електронною чергою, тож батькам варто буде слідкувати за її оновленням. У разі зміни статусу заяви з «Прийнята спеціалістом» на «Допущено до зарахування» потрібно буде звернутися до навчального закладу з відповідними документами.

Читайте також: Ремонти шкіл і будівництво укриттів: як у Хмельницькому цьогоріч фінансуватимуть освіту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую