ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відключення електрики у Хмельницькій області: графік на 29 січня

Суспільство 10570
У пікові годині вимикатимуть по дві черги, вночі та посеред дня — по одній
У пікові годині вимикатимуть по дві черги, вночі та посеред дня — по одній. Фото: ілюстративне pixabay.com

Оскільки у вихідні споживання електрики є меншим, відключення будуть коротшими.

Сьогодні, 29 січня, на Хмельниччині у пікові години споживання електрики світло вимикатимуть одночасно за двома чергами. Однак вночі та посеред дня — за однією.

Як повідомили в АТ «Хмельницькобленерго», менша кількість відключень викликана звичним зменшенням споживання електричної енергії на вихідних.

Щодо причин низької дозволеної величини навантаження протягом тижня, то енергетики нагадали, що енергосистема країни пережила 13 атак ракетами та 15 атак безпілотниками. Хоча тоді не було влучань в інфраструктуру Хмельниччини, енергосистема України є об’єднаною. Ураження об’єктів у будь-якій частині країни мають вплив на всю систему.

Графік відключення електрики на 29 січня. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Графік відключення електрики на 29 січня. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Власне через дефіцит електроенергії, викликаний ворожими атаками анонсований день режимних замірів 31 січня — скасовано. Тож тоді відбуватимуться відключення електрики. Про новий день замірів, коли будуть відсутні відключення, буде повідомлено додатково.

Також енергетики нагадують, що з 30 січня на Хмельниччині буде запроваджено шість черг відключення електрики.

«Одночасне відключення трьох черг (з чотирьох наявних) відповідає схемі «6 на 2», тобто відключення триває шість годин, після чого електрична енергія розподіляється дві години. Розподіл області на шість черг дає змогу, при доведеному ліміті на рівні 50 % від потрібного обсягу, а саме такий ліміт був весь тиждень, реалізувати схему «6 на 3», де друге число — це кількість годин зі світлом», — зазначили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Читайте також: Погодна на завтра – 29 січня можливі тумани

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую