ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині діятиме шість черг відключень електроенергії: графік

Суспільство 7654
Відключення триватимуть по 6 годин
Відключення триватимуть по 6 годин. Фото: ілюстративне pixabay.com

Новий графік застосують з початку наступного тижня.

З понеділка в області діятиме 6 черг погодинних відключень. Як пояснюють у «Хмельницькобленерго», запровадження шести черг дасть змогу більш справедливо здійснювати відключення та трохи збільшити час розподілу електричної енергії.

«Наразі Графік погодинних відключень розрахований на схему «6 на 3», тобто відключення триватимуть 6 годин, після чого електрична енергія розподілятиметься 3 години. Причиною такої схеми є ворожі масовані атаки на енергетичні об’єкти. В об’єднаній енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електричної енергії», - йдеться у повідомленні.

Як тільки ситуація поліпшиться та на Хмельницьку область доведуть більший ліміт – Графік погодинних відключень буде змінено під схему «4 на 4» або ж «4 на 12» (друга цифра - кількість годин розподілу електричної енергії).

«Можлива похибка при перемиканні черг в межах 20-40 хвилин. Потрібно враховувати, що не всім обладнанням можна керувати дистанційно, досить часто оперативно-виїзним бригадам необхідно доїхати до енергооб’єкту та виконати оперативні перемикання з дотриманням вимог охорони праці», - додають енергетики.

Свою адресу можна знайти за посиланням.

До 30 січня відключення відбуватимуться, як і раніше, за Графіком погодинних відключень, який містить чотири черги.

Графік погодинних відключень до 30 січня:

Графік погодинних відключень після 30 січня:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую