ye-logo.v1.2

Через Хмельницький курсуватиме поїзд з Харкова у Перемишль (розклад)

Суспільство 10711
Потяг почне курсувати з 19 лютого
Потяг почне курсувати з 19 лютого. Фото: ілюстративне з фейсбуку АТ «Укрзалізниця»

Однак у зворотному напрямку він не зупинятиметься у нашому місті.

Укрзалізниця продовжує розширювати сполучення з Польщею. Зокрема, призначено потяг №89/73 – 74/90 Харків, Київ – Перемишль. Курсуватиме через день з 19 лютого. Дорогою у Перемишль цей поїзд зупинятиметься у Хмельницькому, а у зворотному напрямку — ні. Квитки на нього вже з’явилися у продажу.

За інформацією АТ «Укрзалізниця», поїзд Харків-Перемишль курсуватиме з 19 лютого по непарних числах. З Харкова він відправлятиметься о 14:07 і прибуватиме у Перемишль об 11:13. Дорогою він зупинятиметься у Хмельницькому на 15 хвилин о 04:16 ночі.

У зворотному напрямку цей потяг курсуватиме з 20 лютого по парних числах. Він відправлятиметься з Перемишля о 13:45 і прибуватиме у Харків о 10:01. Однак його зупинка у Хмельницькому — не передбачена.

Детальний розклад поїзда Харків-Перемишль

  • Харків — відправляється о 14:07;
  • Полтава-Київська — прибуває о 16:23 й відправляється о 16:43;
  • Миргород — прибуває о 17:52 й відправляється о 17:54;
  • Лубни — прибуває о 18:40 й відправляється о 18:42;
  • Київ — прибуває о 21:04 й відправляється о 22:52;
  • Фастів-1 — прибуває о 23:44 й відправляється о 23:46;
  • Козятин-1 — прибуває о 00:56 й відправляється о 00:58;
  • Калинівка-1 — прибуває о 01:37 й відправляється о 01:39;
  • Вінниця — прибуває о 02:03 й відправляється о 02:08;
  • Хмельницький — прибуває о 04:16 й відправляється о 04:31;
  • Волочиськ — прибуває о 05:29 й відправляється о 05:31;
  • Тернопіль — прибуває о 06:28 й відправляється о 06:33;
  • Красне — прибуває о 07:52 й відправляється о 07:54;
  • Львів — прибуває о 08:35 й відправляється о 08:55;
  • Перемишль — прибуває о 11:13.

Читайте також: Укрзалізниця запустить потяг Львів-Херсон через Хмельницький (розклад руху)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую