ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині оновили графік відключення електрики

Суспільство 10754
Із 6 лютого в Хмельницькій області діятиме новий графік погодинних відключень
Із 6 лютого в Хмельницькій області діятиме новий графік погодинних відключень. Фото: з архіву

Він, як і раніше, універсальний та змінюється щотижня.

«Хмельницькобленерго» оприлюднило новий графік погодинних відключень, який діятиме з понеділка, 6 лютого.

Новий графік, як і попередні, універсальний, тобто передбачає відключення основних черг, позначених темнішим кольором та надписами «електроенергія відсутня» та додаткових черг, позначених надписом «електроенергія може бути відсутня». «Кількість черг, які будуть знеструмлюватися одночасно протягом тижня, залежить від дозволеної величини навантаження на область. Ця величина визначається та доводиться щовечора на наступний день», - нагадали в «Хмельницькобленерго».

Також енергетики нагадують, що дозволену величину навантаження (ліміт) визначає НЕК «Укренерго», враховуючи стан генерації та енергосистеми в цілому, погодні умови, динаміку споживання електричної енергії та інші фактори.

Дізнатися, до якої тепер черги належить той чи інший абонент, можна на офіційному сайті АТ «Хмельницькобленерго».

Графік погодинних відключень електирики на Хмельниччині, який діятиме з 6 лютого. Фото hoe.com.ua

Нагадаємо, цього тижня, за вказівкою Міністерство енергетики України, на Хмельниччині 9 лютого має діяти режимний день. Він необхідний для визначення, скільки насправді електроенергії потребує наша область. Тож, якщо країна-терорист – росія, цього тижня не обстрілюватиме енергетичні об’єкти України, то 9 лютого на Хмельниччині електрика має бути добу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую