ye-logo.v1.2

Воїни світла. Воїни добра: у Хмельницькому презентували нову марку

Суспільство 2050

Її присвятили працівникам критичної інфраструктури.

Сьогодні, 15 лютого, у Хмельницькому відбулося спецпогашення нової марки. Вона отримала назву «Воїни світла. Воїни добра». Цю марку присвятили тим, хто попри ворожі атаки забезпечує нас світлом, водою, теплом і газом, тобто працівникам критичної інфраструктури.

Блок складається з кількох марок. Кожна з них зображує за роботою працівників певної галузі критичної інфраструктури. Серед них: дорожники, водопостачальники, зв’язківці, енергетики та газовики.

В комплект входить і художній конверт з енергетиком, який триває у долонях світло, та написом «Перший день». Також є тематична листівка. Якщо на неї направити ультрафіолетове світло, вона почне світитися.

За словами директора Хмельницької філії акціонерного товариства «Укрпошта» Миколи Громова, автором цього випуску є художник Олександр Нікітюк. Наклад поштового блоку становить 300 тисяч примірників. Одна марка з літерою «М» відповідає тарифу на пересилання простого листа масою до 250 грамів у межах України.

Кожна з марок зображує певну галузь критичної інфраструктури

Кожна з марок зображує певну галузь критичної інфраструктури

На спецпогашення марки завітали представники різних галузей критичної інфраструктури краю. Зокрема, Хмельницькобленерго, Хмельницькводоканалу, Хмельницькгазу, Укртелекому, телекомунікаційної компанії «Воля». Вони зазначили, що їм приємно бачити таку присвяту. В умовах ворожих обстрілів це додає наснаги.

Крім марок і художнього конверта є листівка, яка світиться в ультрафіолетовому світлі

Крім марок і художнього конверта є листівка, яка світиться в ультрафіолетовому світлі

«На жаль, нещодавно ворог знову завдав ракетного удару, але світла з’явилося більше. Це невтомна праця всіх наших працівників, — розповідає технічний директор АТ «Хмельницькобленерго» Олексій Філіпчук. — Ця марка додасть нам енергії. Думаю, вона трішки знизить хейт, який з’являється, коли світла немає. Ми усіма силами надалі відновлюватимемо електропостачання, щоб у всіх було світло».

На спецпогашення марки завітали представники критичної інфраструктури та начальник Хмельницької обласної військової адміністрації

На спецпогашення марки завітали представники критичної інфраструктури та начальник Хмельницької обласної військової адміністрації

Нагадаємо, останнє спецпогашення у Хмельницькому відбулося 19 грудня — у День святого Миколая. Тодішню марку Укрпошта присвятила українцям, яких розлучила війна. Однак вона сповнена вірою, що 2023 рік принесе усім нам перемогу над окупантами.

Читайте також: «Життя вічне»: хмельницький письменник Юрій Даценко презентує новий ретродетектив

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую