ye-logo.v1.2

На Хмельниччині через негоду залишаються знеструмленими майже 4 тисячі споживачів

Суспільство 1516
Енергетики наразі продовжують ліквідовувати наслідки, спричинені сильним вітром
Енергетики наразі продовжують ліквідовувати наслідки, спричинені сильним вітром. Фото: ілюстративне hoe.com.ua

Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків стихії.

На Хмельниччині сильний вітер, який вирував напередодні 21 лютого, спричинив обриви проводів електромереж у деяких громадах області. Енергетики наразі продовжують ліквідовувати наслідки стихії. Як повідомив голова Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій, досі залишаються знеструмленими 3757 споживачів.

«Внаслідок несприятливих погодних умов (сильних поривів вітру) знеструмленими залишаються 3757 споживачів. Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків стихії», - зазначив посадовець.

Разом з тим, додамо, що на сьогодні не заплановано погодинних відключень споживачів від електроенергії. Про це повідомили в АТ «Хмельницькобленерго».

«На середу НЕК «Укренерго» не встановлює дозволену величину навантаження Хмельницькій області», - зазначили в товаристві.

Нагадаємо, що перевірити актуальні відключення, дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії у випадку знеструмлення можна на сторінці «Відключення» https://hoe.com.ua/page/informatsija-vidkljuchennja.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую