ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Зняття порчі обійшлося в 14 тисяч гривень

Ігор Мазура Суспільство 2495

32-річна кам’янчанка піддалася навіюванню спритної шахрайки і винесла з дому усі сімейні заощадження.

Пообіді молода матуся разом з немовлям вирішила провідати своїх батьків. Коли жінка спокійно везла коляску центральним проспектом міста, до неї підійшла молода панянка, звернулась до неї на ім’я й одразу почала розмову про те, що їхній сім’ї «пороблено», і «пороблено», звісно ж, на грошах. Прокляття терміново потрібно зняти, інакше постраждає, в першу чергу, беззахисна дитина. Для проведення ритуалу зняття «порчі» потрібно в дитячій одежині принести усі гроші, які є вдома.

Шахрайка безпомилково натисла на найуразливіше місце молодої мами — на безпеку її дитини. Жінка стрімголов помчала додому і зробила все, що сказала їй «добродійниця». А та і для своєї жертви знайшла важливу роль в ритуалі: впродовж години бідолашна разом з дитиною стояла на перехресті і читала молитви. Коли ж жінка повернулася на домовлене місце зустрічі, шахрайки, як то кажуть, і слід простиг. А разом з нею зникло і 14 тисяч гривень…

Зрозумівши, що її обманули, розгублена пані звернулася до міліції. Наразі правоохоронці за даним фактом проводять перевірку і вкотре попереджають довірливих громадян бути обережними з такими людьми і взагалі не вступати з ними в контакт, адже в подальшому такі злочини дуже важко розкрити, тому що шахраї, зазвичай, не затримуються в одному місті і «гастролюють» не тільки територією області, а й всієї держави. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую