ye-logo.v1.2

На Хмельниччині планують утилізувати мільйон ламп розжарювання, які обмінюють у відділеннях Укрпошти

Суспільство 2739
Підрядника планують визначити 13 квітня
Підрядника планують визначити 13 квітня. Фото: ілюстративне pixabay.com

На утилізацію ламп мають витратити 750 тисяч гривень.

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації оголосив торги зі збирання, перевезення та утилізації ламп розжарювання.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Очікувана вартість робіт складає 750 тисяч гривень.

Згідно з технічним завданням, до 20 грудня планується утилізувати мільйон ламп розжарювання. Підрядник має їх забрати у відділеннях Укрпошти та утилізувати їх.

Нагадаємо, що наприкінці січня у відділеннях Укрпошти стартував обмін ламп розжарювання на енергоефективні.

Цією програмою могли скористатися усі повнолітні громадяни України. Кожен має право обміняти до п’яти робочих ламп розжарювання (з вольфрамовою спіраллю). Енергоощадні лампочки та заповнені газом — не приймалися. Також обміну не піддавались розбиті та перегорілі лампочки.

Є два варіанти, як скористатися цією програмою. Перший — прийти безпосередньо у відділення Укрпошти. Зі собою необхідно взяти паспорт, податковий номер і лампи. Якщо в поштовому відділенні в наявності будуть лампочки, їх одразу замінять. В іншому разі — доведеться прийти наступного разу. Щоб марно не ходити туди-сюди, існує другий спосіб — подати заявку через застосунок «Дія».

Сайт «Є» підготував покрокову інструкцію як це зробити.

Починаючи з 22 березня Укрпошта розпочала скорочення кількості відділень, де можна обміняти старі лампи розжарювання на енергозберігаючі LED-лампи. Водночас центральні відділення «Укрпошти» та ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати LED-лампи.

У найвіддаленіших селах, які приєдналися до проєкту обміну нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня.

З 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде у 23 відділеннях у містах-мільйонниках та обласних центрах країни, де все ще зберігається високий попит та потреба.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую