ye-logo.v1.2

Справа Сергія Гамалія щодо нетверезого водіння: ексочільник Хмельницької ОВА на суд не з’явився

Суспільство 10070
На засідання суду Сергій Гамалій сьогодні не з
На засідання суду Сергій Гамалій сьогодні не з'явився. Фото: з архіву редакції

Представник Сергія Гамалія у суді повідомив, що той перебуває на лікарняному.

У Першотравневому районному суді міста Чернівці сьогодні, 2 травня, мав відбутися розгляд справи щодо Сергія Гамалія, колишнього очільника Хмельницької обласної військової адміністрації. Його притягують до адміністративної відповідальності за 130 статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суть позову - керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Відповідальність за цією статтею тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Розгляд справи був призначений на 2 травня. Скрін зі сторінки Першотравневого районного суду міста Чернівці.

На засідання суду Сергій Гамалій сьогодні не з’явився.

Як повідомив сайту «Є» журналіст «Молодого Буковинця» Євгеній Пірожков, який побував на засіданні, захисник Сергія Гамалія надав клопотання про те, що ексочільник Хмельницької ОВА з 28 квітня перебуває на лікарняному. Відтак розгляд справи перенесли. Наразі, на яку дату – невідомо.

Нагадаємо, 13 березня низка медіа повідомила про керування автомобілем напідпитку під час комендантської години у Чернівцях Сергієм Гамалієм, тоді ще очільником Хмельницької обласної військової адміністрації.

А вже 15 березня президент підписав указ про звільнення з посади голови Хмельницької обласної адміністрації Сергія Гамалія. Згідно з ним, підставою стала подана ним заява.

Сергій Гамалій ніяк не коментував інформацію, яку поширила низка видань про складення на нього адмінпротоколу за нетверезе кермування та чи пов’язаний цей факт з тим, що він покинув посаду, на якій перебував понад 2 роки.

Відтак звільнення Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької ОВА, яке сталося практично одразу після інформації про інцидент, почали пов’язувати саме з ним.

Сайт «Є» двічі звертався за коментарями до речниці управлінні патрульної поліції Чернівецької області Віти Криворучко щодо того, чи мав місце такий факт, однак отримав лише відповідь про те, що немає жодної інформації для оприлюднення. А вже у квітні Першотравневий районний суд міста Чернівці призначив у цій справі дату засідання.

Додамо, що з перших днів війни Сергій Гамалій часто анонсував інформацію про вилучення автомобілів у водіїв, які їздили за кермом напідпитку, з метою їх передачі військовим на передову.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую