ye-logo.v1.2

Розміщення переселенців: на ремонт корпусів бази відпочинку «Чайка» витратять ще шість мільйонів

Суспільство 1625
«Чайку» продовжують оновлювати для розміщення внутрішньо переміщених осіб
«Чайку» продовжують оновлювати для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Фото: зі сайту Хмельницької міськради

Відремонтувати систему планують до кінця місяця.

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Чайка" Хмельницької міськради уклав ще дві угоди з ТОВ “Науково-виробнича компанія “Укренергозбереження” щодо проведення ремонтних робіт. Їх загальна вартість складає 5,7 мільйона гривень. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро”.

Йдеться про капітальний ремонт системи опалення двох спальних корпусів, які використовують для розміщення вимушених переселенців. Сам табір розташований у селі Головчинці Хмельницького району.

Плануються загальнобудівельні роботи, оновлення труб, налаштування роботи індивідуального теплового пункту. Завдання: зробити регулювання системи теплоспоживання будівлі з тепловим навантаженням до 0,6 Гкал/год.

Роботи мають завершити до 31 травня.

Нещодавно сайт “Є” писав, що у Хмельницькій громаді планують термомодернізувати низку навчальних закладів та бюджетних установ. Зокрема, депутати виділили понад 200 мільйонів гривень на термомодернізацію і підвищення енергоефективності бюджетних установ. Загалом на такі потреби цього року загальна сума витрат складе 251 мільйон гривень.

«Плануємо повністю термомодернізувати шість навчальних закладів, корпуси міської та інфекційної лікарень, частину закладів соціальної сфери, частину корпусів табору «Чайка», а також завершити термомодернізацію Палацу творчості», - зазначали в міській раді.

ТОВ “Науково-виробнича компанія “Укренергозбереження” зареєстроване у Івано-Франківську. Директором та засновником є Юрій Мурдзак.

Раніше сайт “Є” писав, що дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Чайка" Хмельницької міськради уклав дві угоди з ТОВ “Науково-виробнича компанія “Укренергозбереження” щодо проведення ремонтних робіт загальною вартістю 29,8 мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую