ye-logo.v1.2

У Хмельницькому біля Острова кохання плавала косуля

Суспільство 10226
Тварину побачили люди, які плавали на катамарані
Тварину побачили люди, які плавали на катамарані. Фото: скрін з відео

Дика тварина доплила на острів, а потім зникла.

Вчора, 6 червня, у Хмельницькому відбулася незвична ситуація. У міському водосховищі неподалік пляжу люди побачили косулю, яка плила у воді. Свідки події зняли коротке відео, на якому видно як поруч з катамараном пропливає рогата тварина. Злякана косуля рухалася швидким темпом у сторону Острова кохання, а на допомогу мчала команда рятувальників.

Як розповів сайту «Є» начальник хмельницької міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах Дмитро Папаш, подібна ситуація у них сталася вперше.

«Тварина з боку пляжу прийшла. Там люди відпочивали, може вона злякалася і скочила у воду. Люди плавали на катамарані та помітили її, невдовзі наші хлопці підплили. Косуля дуже швидко плаває, 30 секунд і вона вже була на острові, - говорить рятувальник. – Ми сьогодні ходили, не знайшли тварину. Її важко знайти – вона швидка, за розмірами не більша собаки. Можливо вночі, коли людей не було, вона собі поплила назад».

Нагадаємо, у квітні 2020 року, коли тривав жорсткий карантин через світову пандемію, у Хмельницькому посеред міста бігав олень. Фотографії тваринки надіслали читачі сайту. Пізніше лісники пояснили, що це косуля із родини оленевих і додали, що це нормальне явище у період карантину.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую