ye-logo.v1.2

Троє захисників з Кам’янеччини загинули на війні

Суспільство 3261
Співчуваємо  рідним і близьким..
Співчуваємо рідним і близьким... Фото: з архіву

Трагічні звістки продовжують надходити на Хмельниччину.

Війна забрала життя трьох військових з Кам’янеччини, які захищали Україну від окупантів. У боях полягли військові з різних громад району.

Про загибель свого Героя повідомили у пресслужбі Кам’янець-Подільської міської ради. На фронті поліг Василь Кондратов.

Чоловікнародився у 1972 році. На війні був стрільцем. Загинув, обороняючи рідну землю від окупантів, під час ворожого мінометного обстрілу поблизу Кам'янського Запорізької області.

Василь Кондратов.

У селі Вищетарасівка Запорізької області загинув ще один наш земляк. За інформацією голови Кам’янець-Подільської районної ради Михайла Сімашкевича, не стало Володимира Бесединського. Захисник народився і жив у селі Жванець. Там створив родину, має сина та доньку.

«Багато планів, мрій, надій, та кляті окупанти все знищили. Володимиру назавжди 51», - зазначає Михайло Сімашкевич.

Володимир Бесединський.

Новоушиччина на війні втратила Майстерчука Ярослава Леонідовича. Про це повідомляють на сторінці громади.
Про Героя розповідають: народився 26 жовтня 1977 року в селі Струга. Закінчив місцеву школу, потім був призваний на строкову службу. Одружений, батько двох дітей. У травні минулого року був мобілізований до ЗСУ. Боронив українську землю у районі міста Бахмут.

«Під Соледаром отримав поранення, лікувався та проходив реабілітацію в шпиталі Дніпра. Друге поранення отримав під Херсоном, після чого лікувався в шпиталі міста Барвінкове. Після реабілітації знову повернувся захищати нашу Батьківщину», - йдеться у повідомленні.

Загинув Герой, захищаючи рідну землю від рашистських окупантів, 4 червня під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Кам’янське Запорізької області.

Ярослав Майстерчук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую