ye-logo.v1.2

У Хмельницькому просять демонтувати пам'ятник радянським солдатам на Меморіалі слави

Суспільство 1864
Під петицією потрібно зібрати 500 голосів
Під петицією потрібно зібрати 500 голосів. Фото: з архіву

Відповідне звернення опублікували на порталі електронних петицій.

У Хмельницькому з Меморіалу слави полеглим у Другій світовій війні, що в Дендропарку на Виставці, просять демонтувати пам'ятник радянським солдатам. Відповідна пропозиція сьогодні, 12 червня, з’явилася на порталі місцевих електронних петицій. Автором петиції вказана Мілла Денчик разом з громадською організацією «Деколонізація. Україна».

Як йдеться у повідомленні, подібні монументи вже демонтовано у Львові, Ужгороді, Чернівцях, Вінниці та сотнях інших міст і сіл України.

«У нас є сучасні українські герої на честь яких треба ставити пам'ятники, - зазначає авторка петиції. - Пам'ятник радянським солдатам у Хмельницькому є одним з головних окупаційних маркерів на території регіону».

Щоб петицію розглянув виконавчий комітет міської ради, під петицією потрібно зібрати 500 голосів. Збір підписів триватиме протягом 90 днів.

Нагадаємо, рік тому у Хмельницькому на Меморіалі слави встановили пам'ятну дошку з написом «Українці ніколи не забудуть кровавих злодіянь російських варварів» та переліком українських міст-героїв, які чинили мужній опір російським окупантам. Нову таблицю на пам’ятнику закріпили замість дошки зі згадками маршала Жукова та генерала Ватутіна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую