ye-logo.v1.2

У Сатанові на пляж і дорогу до нього витратять 130 мільйонів гривень

Суспільство 6683
У Сатанові облаштують новий пляж
У Сатанові облаштують новий пляж. Фото: esu.com.ua

Облаштувати пляж і подбати про благоустрій планують до кінця жовтня 2024 року.

Державна установа “Служба автомобільних доріг Хмельниччини” уклала угоду на будівництво дороги та влаштування пляжу у Сатанові. Вартість робіт сягає 130 мільйонів гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт дорожнього покриття і тротуарів з влаштуванням водоскидних трубчастих переїздів, влаштування пляжної зони та влаштування місця для зупинки транспортну на вулиці Збручанська у Сатанові.

Серед робіт заплановано не лише створення доріг і тротуарів, але й огороджень, прокладання каналізацій, водостоків, доріжок пляжної зони, комунікацій для МАФів, будівництво та прокладання мереж для громадської вбиральні, зробити паркінг для автівок та велопарковку На території пляжної зони встановлять дитячий ігровий майданчик, роздягальню, і 27 лавочок. Також у планах висадити 346 дерев.

Виконувати роботи буде ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”. Підприємство зареєстроване у Вінниці й належить ТОВ «МС Капітал» киянина Максима Шкіля.

Роботи планують завершити до 31 жовтня 2024 року.

Раніше сайт “Є” писав, що Сатанівська селищна рада провела тендер на покращення санітарного стану річки Збруч вартістю 31,5 мільйона гривень.

Також нагадаємо, що на території Сатанівської громади екологи зафіксували масову незаконну рубку дерев. Приватне підприємство «Спорт-Прогрес» на замовлення селищної ради мало розчистити прибережну смугу річки Збруч. В результаті було зрізано понад дві тисячі дерев. Збитки завдані довкіллю оцінюють у більш як 70 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую