ye-logo.v1.2

Рішення про підвищення тарифів на воду та водовідведення можуть переглянути

Суспільство 1853
Нові тарифи мали вступити в дію відучора, 1 липня
Нові тарифи мали вступити в дію відучора, 1 липня. Фото: ілюстративне pixabay.com

В Уряді кажуть, зміну тарифів з ними не погодили.

Рішення про підвищення тарифів на воду та водовідведення можуть переглянути. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нагадаємо, зміни були прийняті Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 29 червня. Нові тарифи мали вступити в дію відучора, 1 липня.

Утім, як зазначив Денис Шмигаль, рішення підвищити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення не погоджено з Кабінетом міністрів і з урядом такий крок ніхто не узгоджував. А тому відбудуться консультації щодо його перегляду.

«Рішення неприйнятні. Рішення не погоджені з урядом. Під час війни ми маємо діяти єдиною командою, особливо в таких чутливих сферах, як енергетика та тарифоутворення», – зазначив прем’єр.

Він уточнив, що дав доручення міністру енергетики і міністерству інфраструктури провести додаткові консультації з НКРЕКП щодо можливості перегляду таких рішень.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, нові тарифи для хмельничан з 1 липня були затверджені на такому рівні: за один кубічний метр централізованого водопостачання - 17 гривень 44 копійки (з ПДВ). До цього «куб» води коштував 14 гривень 17 копійок. А за кубчний метр централізованого водовідведення – замість 13 гривень 22 копійок, - 16 гривень 93 копійки (ціни з ПДВ).

Востаннє вода та водовідведення в Хмельницькому дорожчали 1 січня 2021 року.

Читайте також: «Доступні ліки» тепер відпускатимуть лише за е-рецептом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую