ye-logo.v1.2

В Ізяславі на ремонт однієї вулиці витратять понад 70 мільйонів гривень

Суспільство 5300
В Ізяславі відремонтують одну з основних доріг
В Ізяславі відремонтують одну з основних доріг. Фото: ілюстративне km.ukravtodor.gov.ua

Роботи мають виконати до кінця довтня 2024 року.

Державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ “Група компаній “Автострада” на ремонт вулиці Миколи Микитюка в Ізяславі. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Вартість угоди 71 мільйон 600 тисяч гривень. Роботи планують провести до 31 жовтня 2024 року.

Згідно з прописаними умовами угоди, підрядник робить підготовчі роботи, знімає старе покриття, оновлює ливневу каналізацію та дощоприймальні колодязі, робить нове дорожнє покриття... У деяких місцях заплановане посилення дорожнього покриття. Також роботи передбачають влаштування зупинок, дорожніх кишень, сходів та з’їздів, стоянки.

На торги прийшов лише один участник. Це ТОВ “Група компаній “Автострада”. Підприємство зареєстроване у Вінниці й належить ТОВ «МС Капітал» киянина Максима Шкіля.

Роботи планують провести до 31 жовтня 2024 року.

Нагадаємо, раніше сайт “Є” писав, що державна установа “Служба автомобільних доріг Хмельниччини” уклала угоду на будівництво дороги та влаштування пляжу у Сатанові. Вартість робіт сягає 130 мільйонів гривень. Підрядником також стало ТОВ “Група компаній “Автострада”.

Крім того, державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” оголосила торги на будівництво нового мосту через Південний Буг в Хмельницькому, очікуваною вартістю 107,4 мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую