ye-logo.v1.2

Різдво - 25 грудня: в Україні офіційно змінили дати трьох державних свят

Суспільство 2997
Верховна Рада України змінила дати державних свят, зокрема Різдва та Дня захисників і захисниць
Верховна Рада України змінила дати державних свят, зокрема Різдва та Дня захисників і захисниць. Фото: ілюстративне freepik.com

В Україні на офіційному рівні змінили дати святкувань декількох державних та релігійних свят.

Верховна Рада України змінила дати державних свят, зокрема Різдва та Дня захисників і захисниць. Відповідне рішення сьогодні, 14 липня, 241 депутат. Про це повідомляє видання "Українська правда".

Парламент підтримав проєкт Закону про внесення змін щодо переходу державних свят згідно з новоюліанським церковним календарем. Метою даного законопроєкту є "відмова від російської спадщини".

Тепер День Української Державності святкуватимуть 15 липня. Проте, в цьому місяці останній раз його будуть святкувати все ще 28 липня, оскільки прийнятий Закон буде підписаний вже після цієї дати.

День захисників і захисниць України, який святкували у День Покрови Пресвятої Богородиці відповідно святкуватимуть 1 жовтня, а не 14 жовтня.

Різдво Христове перенесли на 25 грудня (замість 7 січня).

Нагадаємо, в травні Православна церква України ухвалила рішення перейти на новоюліанський календар з 1 вересня 2023 року. Таким чином, з осені більшість християн України почнуть відзначати релігійні свята за новим календарем. 

 Читайте також: Продаж будівлі бібліотеки у Шепетівці: під час торгів ціна зросла всемеро

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую