ye-logo.v1.2

У Хмельницькому змінять рух деяких маршрутів громадського транспорту

Суспільство 3556
Ремонтні роботи будуть проводитися з вечора 11 серпня до ранку наступного дня
Ремонтні роботи будуть проводитися з вечора 11 серпня до ранку наступного дня. Фото: ілюстративне freepik.com

Комунальники проводять ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття на перехресті вулиць Петлюри та Мазепи.

Ремонтні роботи на цій ділянці дороги були розпочаті 7 серпня. Після зняття пошкодженого шару дорожнього покриття та проведення підготовчих робіт, робітниками комунального підприємства було виявлено необхідність додаткового ремонту інженерних мереж. Про це повідомили на сайті Хмельницької міської ради.

В зв'язку з цим в період з 21.00 11 серпня до 7 ранку 12 серпня на перехресті вулиць Симона Петлюри та Гетьмана Мазепи буде тимчасово змінено рух громадського транспорту.

Автобусні маршрути:

№ 29, № 29а «Озерна - Катіон»№ 49, № 49а «Катіон - Озерна», а також № 30 «Озерна - вулиця Трипільська» здійснюватимуть об'їзд зазначеної ділянки через вулиці Ярослава Мудрого та Козацьку, і далі рухатимуться по маршруту.

№ 30 «Озерна - вулиця Трипільська» здійснюватимуть розворот у ранковий час по вулиці Петра Болбочана - вулиця Симона Петлюри та рухатимуться у зворотному напрямку до мікрорайону Озерна.

Тролейбусні маршрути:

№ 4 та № 4а «Катіон - Ракове» у ранковий час будуть рухатися через вулиці Козацька – Ярослава Мудрого та далі по маршруту.

«Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Медикиню з Хмельницького відзначили «Орденом Святого Пантелеймона»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую