ye-logo.v1.2

Медикиню з Хмельницького відзначили «Орденом Святого Пантелеймона»

Здоров'я 3831
Вітаємо Галину Величко з нагородою
Вітаємо Галину Величко з нагородою. Фото: з фейсбука

Відзнаку ще називають «Медичним Оскаром».

Вчора, 9 серпня, відбулася щорічна урочиста церемонія вручення відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Нагроджували кращих медичних працівників за особливі досягнення та служіння людям.

Як повідомили у пресслужбі Хмельницької міської ради, серед нагороджених Орденом цивільних медиків є хмельничанка. Нагородою відзначили завідувачку відділення паліативної та хоспісної допомоги Хмельницької міської лікарні Галину Величко.

Додамо, вперше «Орден Святого Пантелеймона» на Хмельниччину привезли торік. Нагородою тоді відзначили лікарку-генетика, директорку Хмельницько міської дитячої лікарні Наталію Зимак-Закутню.

Довідково:

Орден Святого Пантелеймона - відзнака за професіоналізм і милосердя. Він є громадською відзнакою, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров'я.
Започатковано її у 2017 році. Урочиста церемонія нагородження щорічно проходить 9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона у кількох номінаціях.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую