ye-logo.v1.2

Хмельницький спрямував мільярд гривень на підтримку військових та їхніх родин

Суспільство 1892
На позачерговій сесії міської ради депутати вкотре виділили кошти в рамках програми шефської допомоги військовим частинам, які дислокуються на території громади
На позачерговій сесії міської ради депутати вкотре виділили кошти в рамках програми шефської допомоги військовим частинам, які дислокуються на території громади. Фото: з сюжету МТРК "Місто"

Частину коштів було направлено на лікування, реабілітацію та соціальну підтримку військовослужбовців і родин загиблих. Решту коштів – на допомогу Збройним силам України.

Згідно з даними Комітету виборців України, за півтори роки повномасштабної війни Хмельницький спрямував на потреби захисників та їхніх родин 21% свого бюджету. Більше виділила лише Мукачівська міська рада – 26 відсотків. На третьому місці Житомирська – 20 відсотків.

У коментарі журналістам МТРК «Місто» міський голова Олександр Симчишин зазначив, що станом на сьогодні по всіх діючих програмах для військових було надано допомоги на загальну суму в 405 мільйонів гривень. Частину коштів було направлено на лікування, реабілітацію та соціальну підтримку військовослужбовців і родин загиблих. Решту коштів – на допомогу Збройним силам України.

«Ми найбільше придбали військових облігацій з усіх міст, які аналізувалися, - це сума у 600 мільйонів, надавши ці кошти Міністерству оборони в управління», - зазначив Олександр Симчишин.

На позачерговій сесії міської ради депутати вкотре виділили кошти в рамках програми шефської допомоги військовим частинам, які дислокуються на території громади. Ця програма діє з 2016 року. Щорічно гроші виділялися на ремонт техніки та оновлення матеріально-технічної бази.

У липні цього року за передбачені бюджетні кошти військові планують придбати мавіки та FPV-дрони. З цієї нагоди міська рада оголосила тендерну процедуру для їх закупівлі.

«Якщо перша спроба буде вдалою, а у нас для цього є 13 мільйонів гривень та ще 7 зарезервовано, то ми далі будемо здійснювати такі закупівлі постійно, і відповідно виділяти на них кошти. Бо ми допомагаємо з 2016 року і далі будемо допомагати, адже наш головний девіз – все для фронту, все для Перемоги», - відзначив Олександр Симчишин.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую