ye-logo.v1.2

У Хмельницькому передали військовим 260 дронів-камікадзе на понад 5 мільйонів гривень

Суспільство 2044
Купували дрони за кошти з бюджету громади
Купували дрони за кошти з бюджету громади. Фото: з фейсбук-сторінки Олександра Симчишина

Їх отримали частини, які базуються на території Хмельницької громади.

Двісті шістдесят fpv -дронів та двадцять комплексів керування до них разом із шоломами, окулярами і акумуляторами передали для 5-ти військових підрозділів, які базуються у Хмельницькій громаді. Про це розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, вартість такої допомоги – понад 5 мільйонів гривень. Купували дрони за кошти з бюджету громади, тобто, кошти платників податків, уточнив міський голова. Та додав, що головний пріоритет наразі – це підтримка Сил оборони.

«Кожного року напередодні Дня міста ми відкривали нові об'єкти і робили подарунки здебільшого для дітей. Садочки, школи, спортивні споруди. Цьогоріч наші подарунки трохи інші, вони для наших воїнів, але вони теж і для дітей, бо саме від наших воїнів залежить майбутнє наших дітей. Придбали 260 fpv-дронів та 20 комплексів керування до них разом із шоломами, окулярами і акумуляторами для 5 наших військових підрозділів, що базуються у громаді. Думаю, ви всі добре знаєте, як дрони-камікадзе допомагають нашим бійцям», - написав Олександр Сиимчишин у дописі на своїй фейсбук-сторінці.

Також він додає, що постачальник гарантує заміну fpv-дрона на новий, якщо буде уражена ворожа техніка. Тож їх кількість з часом може бути і більша.

Читайте також: «Вовк. Страху нема»: у Хмельницькому відбудеться спеціальний показ фільму про воїнів Сил спеціальних операцій

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую