ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському планують звести багаторівневий паркінг: коли та на яких умовах

Суспільство 1283
Наразі для реалізації проєкту багаторівневого паркінгу відвели необхідне місце
Наразі для реалізації проєкту багаторівневого паркінгу відвели необхідне місце. Фото: надано інформаційним центром Кам'янець-Подільської міськради

Рішення покликане розв'язати проблему з нестачею паркувальних місць.

У Кам'янці-Подільському, на вулиці Князів Коріатовичів, стару автостоянку перетворять на сучасний багаторівневий паркінг. Це одна зі складових комплексного підходу до розв'язання проблеми з нестачею паркувальних місць у місті, повідомив сайту «Є» міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко.

«Через значний дефіцит паркувальних місць водії часто-густо залишають авто де завгодно: на території дитячих та спортивних майданчиків, зелених зонах, тротуарах та інших заборонених для цього місцях. Будівництво багаторівневого паркінгу має свої переваги. Зокрема, йдеться про зменшення проблем з паркуванням, а також підвищення доступності та зручності для мешканців і гостей міста», - каже Михайло Посітко.

Наразі для реалізації проєкту багаторівневого паркінгу відвели необхідне місце. Його площа - 0,66 гектара. Наприкінці 2023 року планують розпочати відкриті торги, на яких за умовами конкурсу визначать майбутнього інвестора. Очільник міста зазначив, що завдяки цьому і низці подібних рішень головні вулиці стануть більш мобільними, від чого пересування і пішоходів, і водіїв стане комфортнішим.

Крім того, у Кам'янці-Подільському реалізовують інші проєкти, пов'язані з паркуванням. Зокрема, облаштовують безкоштовні паркувальні майданчики біля проїзних частин доріг та створюють додаткові паркомісця під час проведення ремонту прибудинкових територій. Ще 11 локацій у центрі відвели для платних майданчиків. Їх облаштуванням також займатимуться інвестори, які переможуть у конкурсній пропозиції на платормі «Prozorro».

Читайте також: Найбільше забруднень виявили в річці Південний Буг

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую