ye-logo.v1.2

«Загинув як Герой»: у Шепетівці попрощалися із Віталієм Капланом

Суспільство 1034
Захисник загинув 12 жовтня під час виконання бойового завдання
Захисник загинув 12 жовтня під час виконання бойового завдання. Фото: зі сторінки Шепетівської міської ради у фейсбуці

Шепетівчанин захищав Україну з перших днів повномасштабного вторгнення.

Учора, 18 жовтня, Шепетівська громада прощалася із загиблим воїном Віталієм Капланом. Як зазначають в Шепетівській міській раді, захисник загинув 12 жовтня під час виконання бойового завдання.

«Віталій Каплан народився 20 серпня 1988 року в родині шепетівчан. Зростав веселим хлопчиком, мав багато друзів, він вмів дружити, підтримувати й розвеселити. За приклад мав старшу сестру. Вона згадує: «Він дуже гарно співав, ми любили з ним співати, особливо «Червону руту» і хоча був молодшим я завжди відчувала його захист і турботу», - розповідають про захисника у Шепетівській міській раді.

Після закінчення до Плужненського професійного аграрного ліцею ліцею Віталій довгий час працював за спеціальністю - барменом у рідній Шепетівці, згодом вирушив на роботу в Київ.

«Віталій ніколи не цурався роботи, наполегливо працював, постійно навчався, опанував нове ремесло і став спеціалістом у своїй справі. У столиці юнак зустрів своє кохання - землячку Яну. Одружився та згодом у молодої сім'ї народився синочок Дмитро, з яким Віталій проводив дуже багато часу та присвячував весь свій вільний час», - згадують про захисника у громаді.

Шепетівська громада прощалася із загиблим воїном Віталієм Капланом. Фото: зі сторінки Шепетівської міської ради у фейсбуці

З початком повномасштабного вторгнення Віталій 1 березня 2022 року пішов добровольцем до військкомату та вже наступного дня був мобілізований до Збройних сил України…

12 жовтня ворожа міна обірвала життя воїна... Побратим «Зубр» виніс Віталія з поля бою та пізніше написав: «Свою справу робив до кінця, загинув, як герой...»

Нагадаємо, учора, 18 жовтня, у Хмельницькому попрощалися із загиблим на війні Тарасом Носовим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую