ye-logo.v1.2

Оновлені правила дорожнього руху: що змінилося

Суспільство 1926
Уряд вніс ряд змін до правил дорожнього руху в Україні
Уряд вніс ряд змін до правил дорожнього руху в Україні. Фото: з архіву

Зміни покликані наблизити Україну до законодавства Європейського Союзу.

Кабінет Міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху. Про це повідомив постійний представник Кабміну в Верховній раді України Тарас Мельничук.

«Внесено зміни до Правил дорожнього руху з метою наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу», - написав Тарас Мельничук у своєму телеграм каналі.

Що ж змінили? Водії мають обов'язково вмикати денні ходові вогні під час їзди за межами населених пунктів. Якщо ж їх немає — потрібно вмикати ближнє світло фар. Подібна норма діяла й донині, але вмикати фари потрібно було лише з 1 жовтня по 1 травня.

Закріпили і заборону перевозити дітей, зріст яких менше 150 сантиметрів, у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу і на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, крім ряду випадків (яких, поки незрозуміло). Схожа норма діє й зараз, але за умов, що неповнолітні пасажири мають зріст до 145 сантиметрів. Щодо заборони перевозити неповнолітніх на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, то раніше не дозволяли перевозити дітей віком до 12 років або зростом до 145 сантиметрів.

Також у нововведеннях уточнили перелік дорожніх знаків, якими позначено спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів.

Коли оновлення вступлять у дію - поки не повідомляють.

Читайте також: Як нардепи з Хмельниччини голосували за проєкт, який забороняє діяльність московської церкви

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую